HELİN AVŞAR KIZILAY DEFİLESİ - Muğla Cast Ajans | Türkiye Muğla Ajans

HELİN AVŞAR KIZILAY DEFİLESİ

Helin Avşar'dan Türk Kızılayı yararına defile

Tasarımcı Helin Avşar'ın "Kırmızı" temasıyla hazırladığı, 30 elbiseden oluşan koleksiyonunun satışından elde edilen 1 milyon 450 bin lira Türk Kızılayı'na bağışlandı.

İstanbul Bosphorus Otel'de gerçekleştirilen defileye, Türk Kızılayı Genel Başkanı Ahmet Lütfi Akar, Türk Kızılayı İstanbul Şube Başkanı İlhami Yıldırım, Davranış Bilimleri Uzmanı Aşkım Kapışmak, sanatçı Hülya Avşar ile kızı Zehra Çilingiroğlu, iş adamı Kaya Çilingiroğlu, Türkiye İş Kadınları Derneği Başkanı Nilüfer Bulut ile iş ve sanat dünyasından isimler katıldı.

Organizasyona ilişkin gazetecilere açıklamalarda bulunan Akar, defileden elde edilecek gelirin Türk Kızılayı'na bağışlanacağını ifade ederek, "Gelirinin miktarının ötesinde Kızılay adına bir farkındalık oluşturmakla ilgili tarafını daha çok önemsiyorum. Böyle değerli kardeşlerimizin düzenlendiği bir etkinliğin Kızılay yararına olması, bizlerin de hazır bulunmamız netice itibarıyla toplumda Kızılay'a yardım edilmeli hissiyatının oluşturulmasıyla ilgili bir olay ortaya çıkıyor. Bundan memnunuz" diye konuştu.

Akar, geceye gösterilen ilgi dolayısıyla da teşekkür ettiklerini vurgulayarak, bugün Türk Kızılayı'nın hem Türkiye hem de dünya çapında çok önemli operasyonlara imza attığını, masraflı işlere girdiğini dile getirdi.

"Böyle bir şeye vesile olmak da benim için çok önemli"

Helin Avşar da böyle bir projede yer aldığı için hem heyecanlı hem de sevinçli olduğunu belirterek, "Ailem, arkadaşlarım, tanıdık, tanımadık herkes burada. Benim ilk defilem. Bir de güzel bir yarar için yapıyorum bunu, Türk Kızılayı için inşallah hepiniz beğeneceksiniz kıyafetlerimi. Çünkü çok özendim" dedi.

İLETİŞİM

info@turkiyemodelajans.com
0532 067 97 75
Muslihittin Mahallesi, Abdi İpekçi Cd. No:13, 48000 Muğla Merkez/Muğla

KURUMSAL

HAKKIMIZDA

SOSYAL MEDYADA BİZ

Türkiye Model Ajans
0544 504 34 07
© 2017 Türkiye Model Ajans. Tüm Hakları Saklıdır.